CV należy przesyłać na adres: biuro@trans-adamkiewicz.pl z dopisaniem następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych przeze mnie w aplikacji na ofertę pracy ATS Logistics Sp. z o.o. ogłaszającej rekrutację w celu przeprowadzenia aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Niniejszym informujemy, że administratorem danych osobowych jest ATS Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Borku Wlkp. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania lub usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

1. SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

(miejsce pracy Borek Wlkp.)

Zakres obowiązków

  • Organizacja transportów drogowych całopojazdowych w relacjach międzynarodowych,
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych,
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu,
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i klientami
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom
  • Prowadzenie ewidencji zleceń, raportowanie
  • Realizacja założeń budżetowych

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w zakresie spedycji międzynarodowej min. 1 rok
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Znajomość klientów i przewoźników
  • Znajomość obsługi giełd transportowych
  • Znajomość MS Office (Excel,)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Dokładność, sumienność, dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Premie uzależnione od osiąganych wyników
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
2. KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT. C + E

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT. C + E

  • Prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 + karta kierowcy
  • Doświadczenie min. 1 rok w transporcie międzynarodowym (kraje UE)
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Profesjonalne szkolenie wstępne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + diety zagraniczne)
  • Nowoczesny tabor
  • Elastyczny system pracy